Sdílejte násRSS feeds

Rock Pi S - jednodeskový počítač s RK3308 za 9.90 USDTiskJednodeskových počítačů je na světě jako máku, každý nabízí něco jiného a každý je nejlepší. Radxa po úspěšném vydání Rock Pi 4 přichází na trh s Rock Pi S, miniaturním jednodeskovým počítačem, s procesorem Rockchip RK3308, ethernet portem a jedním USB.

Test Rock Pi 4B najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=220Na desce kromě procesoru najdete i RAM 256 nebo 512 MB RAM, microSD slot pro uložení systému a dat, Wi-Fi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0, USB – 1x USB 2.0 OTG type-C port, 1x USB 2.0 host type-A port, 26-pinový rozšiřující hřebínek a už jednou zmíněný ethernet rozhraní s rychlostí 100 Mbps.

Velikost desky Rock Pi S je pouhých 38x38 mm.

Miniaturní jednodeskový počítač by měl stát 9.90 USD + poštovné. V prodeji zatím není, ale můžete zkusit kontaktovat výrobcek a být jejich tester.

Původně sdílel cnx-software.com
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.