Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Kickstartérový projekt jednodeskového počítače La Frite od LibreComputer konečně v našich poštovních schránkáchTiskPo opravdu dlouhých průtazích konečně dorazil jednodeskový počítač La Frite od LibreComputer.
Tento jednodeskový počítač schopný přehrát video v rozlišení 1080p, s ethernet rozhraním o rychlosti 100 Mbps, 2x USB 2.0, IR přijímačem, 500 MB/1GB RAM a eMMC konektorem a 128 Mb SPI NOR FLASH je připraven přehrát vaše videa z youtube a filmy ve FullHD rozlišení přímo na vaše televizory a monitory skrze výstup HDMI 1.4.

Rozsahlejší popis informací najdete v původní novince https://chiptron.cz/news.php?readmore=735

La Frite se nesnaží nijak významně soutěžit s jinými jednodeskovými počítače (i když mu to jde) a chce dělat jen to, k čemu je určen.
Přehrávat filmy a videa na vaše televizory ve FullHD rozlišení za cenu od 5 USD (kickstarterová akce s 500MB RAM, poté 10 USD, dnes už 20 USD).

Původní termín dodání měl být listopad 2018, dorazil však až v červenci 2019.

Doufejme, že toto zdržení se projeví na lepší podpoře a dostupnosti nejrůznějších programů a operačních systémů.

Mé zkušenosti a zklamání s touto deskou najdete opět na www.chiptron.cz.

Stránka projektu: https://libre.computer/products/boards/aml-s805x-ac/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,361,708 návštěv