Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

VYPRODÁNO: Akce na aliexpressu - TTGO T-Display s ESP32 a OLED za 1 USD s poštovným do ČR zdarmaTiskKdo sleduje účet chiptron.cz na twitteru, facebooku nebo MeWe, ten má navrch.
Proč? Protože se třeba dozví o akci na aliexpressu TTGO T-Display ESP32 s OLED za 1 USD a poštovným zdarma (původně 10 USD) dřív než ostatní. Teď už je cena desky 7.10 USD + 5.14 USD za poštu.
Pouze jeden kus na osobu. 894 ks zbývá.
https://www.aliexpress.com/item/33048962331.html

Deska T-Display s ESP32 obsahuje OLED o velikosti 1.14", USB-C konektor pro napájení i nabíjení externího Li-Ion akumulátoru.
http://www.lilygo.cn/claprod_view.aspx?TypeId=21&Id=1128&FId=t28:21:28

Video, jak desku naprogramovat, najdete na https://chiptron.cz/news.php?readmore=882

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,764 návštěv