Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

27-06-2019 12:54
ESP32 v IDF se dá programovat v PlatformIO Úsměv

28-04-2019 22:48
Hm, nenašel jsem...

26-04-2019 18:00
Nevíte někdo v čem programovat ESP32 - IDF pod Win bez příkazové řádky?

16-04-2019 11:17
Ahoj vespolek, bavím se čtením signálu pro modelářské servo pomocí Microchip PIC s použitím CCP (capture every edge). ... a-ha, text je omezen na malou délku ...

09-04-2019 01:36
Prosim zahlasujte za moje projekty v Hackaday prize 2019 https://hackaday..
..cker/13133
Diky moc Mrknutí

23-02-2019 16:38
Už jsem ho našel Úsměv Ten zelený zákal je sviňa.

Sdílejte násRSS feeds

La Frite má konečně operační systém Debian 10 a bootuje z FLASH diskuTiskDlouho jsem koukali do poštovních schránek než přijde jednodeskový počítač La Frite za 5 respektive 10 USD. Zdržení od ukončení kampaně bylo 6 měsíců, ještě déle jsme pak čekali na vydání operačního systému Debian 10 "Buster", ale už je to tady.

Tým, který stojí za vývojem jednodeskového počítače La Frite poslal e-mail s odkazem na OS Debian 10 ve verzích Headless (bez grafického prostředí) nebo verze s grafickým prostředím XFCE nebo LXDE.

Pokud tedy La Frite máte, můžete Debian 10 "Buster" stáhnout a nahrát na FLASH disk. La Frite automaticky nabootuje z FLASH. Pokud jste si zakoupili dražší variantu s eMMC modulem, pak stačí zadat příkaz v terminálu "sudo lc_distro_transfer".

Operační systémy: http://share.loverpi.com/board/libre-computer-project/libre-computer-board/image/debian/README.php

Stránka projektu: https://libre.computer/products/boards/aml-s805x-ac/
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.