Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Stavebnice Saimon - učíme děti elektroniku od rezistorů po ArduinoTiskO stavebnicích, které si dávají za cíl pomoci dětem pochopit elektroniku jsem tu psal jsem dvakrát. Jednou o stavebnici Electra I, po druhé o modulární stavebnici KubiK.
Na Maker Faire Prague 2019 jsem potkal pana Lukáše Krejčíka, zhotovitele stavebnice s názvem Saimon, která kombinuje stavebnice určenou pro pochopení základních principů elektroniky až po programování Arduino. Ze stavebnice jsem byl nadšený.
Než nosit dříví do lesa, odkážu vás na článek na robodoupe.cz.
Tam si můžete přečíst, jak cesta stavebnice Saimon začala a pokračuje.
http://robodoupe.cz/2019/stavebnice-saimon/

Stránka projektu: https://www.stavebnicesaimon.cz/index.php

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,056 návštěv