Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Kutilský kalendář 2020 - vybíráme fotografieTiskVe výběru fotek pro kutilský kalendář pro rok 2020 se nám sešlo přes sto fotografií. Teď nastal čas vybrat těch 52 + 1 fotografií, které se ocitnou na stránkách kalendáře.
Každý den máte neomezený počet hlasů, které můžete použít pro vaše favority. Pro každou fotografii ale můžete hlasovat pouze jedenkrát za 24 hodin.

Po výběru fotografií vytvoříme náhled kalendáře a ti, kdo o něj budou mít zájem nám napíší a my uděláme hromadnou objednávku.
Hlasovat můžete jen do konce září!
Nominujte své favority na http://calendar.bytegarden.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,641 návštěv