Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

AT&T Hackathon v Brně - buďte nejlepší a získejte 4000 USDTiskAT&T pořádá hackathon 2019 v Brně a bude to velká akce na kterou se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak i týmy. Organizátoři hackathonu očekávají velkou účast a i proto budou skvěle připraveni - čeká na vás kromě vašeho projektu i občerstvení, relax zóna, připravené zázemí a infrastruktura, zároveň si můžete půjčit hromadu hardwaru - od Raspberry Pi a Arduino až po platformu BigClown a Turrisy - a hlavně tam bude spousta zajímavých lidí, bastlířů a odborníků na slovo vzatých.

Kdy: 22.11. od 8:00 až do 23.11. 17:00
Kde: BVV Pavilon E, Výstaviště 405/1, Brno
Kateogrie:
- Smart Village
- Smart Factory
- Smart Office
- Device, Grid&Infrastructure security

Nepromeškejte jedinečnou akci a registrujte se na https://www.hackathons.cz/registration-form/

Více info na https://www.hackathons.cz/registration-to-att-hackathon-2019-is-open/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,286 návštěv