Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastlířský kalendář 2020 - objednávkyTiskChvíle, na kterou jsme dlouho čekali, už je tady. Po výběru fotek a hlasování, které ty fotky chceme v našem úplně prvním Bastlířském kalendáři a výrobě prototypu už tu máme čas objednávek.

Takže, ti kdo mají zájem o první bastlířský kalendář určený pro rok 2020 přejdou na stránky kalendáře a poznamenají si všechny důležité údaje.
Jenom připomenu, že se nejedná o komerční službu, ale o hromadnou objednávku.
A pravidla jsou jednoduchá, na číslo účtu pošlete peníze a do poznámky váš e-mail. Z toho daného e-mailu pak pošlete e-mail na calendar@bytegarden.eu, kam napíšete poštovní adresu, kam chcete váš vánoční dárek doručit.

Všechny informace naleznete na http://calendar.bytegarden.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,584 návštěv