Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vypořádejte se s DVB-T2 jednoduše s pomocí Kodi a doplňkem sledovanitv.czTiskVšichni řešíme přechod na nový standard televizního vysílání DVB-T2.
Jedním z řešení je koupě TV uHAT a instalaci TVheadend, který jednoduše nastavíte s jednodeskovým počítačem Raspberry Pi.
Pokud používáte multimediální centrum založeném na Kodi a chcete DVB-T2 získat co nejjednodušeji, řešením je naprosto jednoduchá instalace neoficiálního doplňku SledovaniTV do Kodi.
Zároveň získáte nezávislost na použitém jednodeskovém počítači - poběží všude, kde je podporováno Kodi.

SledovaniTV je zahrnuto v oficiálním kodi repozitáři a jeho instalace spočívá pouze ve vyhledání doplňku SledovaniTV v sekci PVR klienti. V nastavení doplňku pak zadáte svůj e-mail a heslo ke službě sledovanitv a vyberete kvalitu, kterou chcete sledovat (SD/HD).
Televizní program je pak automaticky stažen a je vám umožněno i zpětné přehrávání až 7 dní. Programy naleznete v menu "Televize". Zároveň můžete využít až 50 hodin osobního archivu.

Jak název doplňku napovídá, jedná se o placenou IPTV, kterou je nutné si předplatit na https://sledovanitv.cz/, cena začíná od 120 Kč/měsíc.

Kodi wiki doplňku: https://kodi.wiki/view/Add-on:Sledovanitv.cz_PVR_Client

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,660 návštěv