Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

PCBs.io - necháváme si vyrábět prototypové DPSTiskPlošné spoje si můžeme vyrobit sami nebo využít nějakou službu - hodně známá je prototypová výroba u plosnaky.cz, využít můžete i poolservisu (například gatema.cz) nebo si můžete nechat vyrobit plošňáky i v Číně.
Tam sice zaplatíte pár dolarů za 10ks o velikosti 100x100mm s výrobou typicky 48 nebo 72 hodin, ale dodací doba může být až 30 dní díky volbě nejlevnější = nejpomalejší pošty.

PCBs.io je služba zajišťující výrobu plošných spojů s cenou, která je počítána pro 4 kusy na základě velikosti - 3 až 4 USD za čtvereční palec s poštou zdarma.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=247

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,408 návštěv