Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítích



RSS feeds

LocoPCB už není, přivítejte OceanSmileTisk



Na konci roku 2019 jsem tu publikoval příspěvek o mé zkušenosti s levným výrobcem plošných spojů LocoPCB.
Plošné spoje vypadaly velmi dobře a navíc jsem ocenil i možnost pošty EUPost, což prakticky znamená, že jsou tu zásilky i o dva týdny dříve než klasickou pomalou poštou a zároveň si připlatíte jen pár desítek centů.

17.12.2019 LocoPCB na svých stránkách oznámilo neručitou změnu v jejich firemní politice.
Od 10.1.2019 už víme, že z LocoPCB se zrodil OcenSmile nabízející prakticky stejné služby.
5 kusů plošných spojů s maximální velikosti 100x100mm (dvě vrtvy) za 2 USD, 10 kusů stejných parametrů desek pak za 5 USD.
Výhodou je i bezpříplatková panelizace (jak od LocoPCB tak i od samotného návrháře) - neodzkoušeno, informace jen na základě online kalkulátoru.
Vybírat můžete i z barevné škály nepájecích masek - zelená, červená, žlutá, modrá, bílá, nebo černá.

Zajímavá je i cena za další služby jako je šablona pro pájení za 6 USD (do velikosti 380x280mm) popřípadě i osazení plošných spojů.

Službu můžete vyzkoušet na nové doméně https://www.cnospcb.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,504 návštěv