Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Eagle Premium k Fusion 360 zdarmaTiskMít 3D návrhový systém Fusion 360 a k tomu návrhový systém plošných spojů Eagle Premium zdarma?
Autodesk na začátku roku představil možnost pro uživatele komerčních verzí Fusion 360 získat Eagle Premium a naopak pro uživatele Eagle Standard/Premium získat plnou verzi Fusion 360.
Mezi komerční verze Fusion 360 se však počítá i ta verze určená pro bastlíře.

V našem bastlířském světě to pak znamená, že verze Fusion 360 for hobbyist vám uvolní Eagle Premium (pokud jej už máte nainstalováno, musíte se odhlásit a znovu přihlásit).

Obě aplikace fungují jak na Windows OS tak i na Apple MacOS. Fusion 360 bohužel není podporován na operačním systému založeném na Linux.

Pokud máte předplacený Eagle Standard, Premium - dostáváte ihned plnou verzi Fusion 360.

Fusion 360 for hobbyist můžete stáhnout na https://www.autodesk.com/campaigns/fusion-360-for-hobbyists

Eagle CAD pak stáhněte na https://www.autodesk.com/products/eagle/free-download

Původní článek najdete na https://www.cadstudio.cz/autodesk-eagle-je-nyni-soucasti-fusion-360-art3568

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,210 návštěv