Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Udělejte si život jednodušší - s promyšlenými nástroji a pomůckamiTiskČlánek Nástroje, udělátka a pomocníčci je na světě už přes tři roky a je stále aktualizován. V poslední aktualizaci najdete využití konektorů se zámkem určené nejen pro napájení z baterií.
Na jedné straně máte třeba banánky, na druhé pak vyměňujete krokodýlky za háčky a naopak. Inspirujte se dalšími pomocníky ve vašem bastlení.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=102

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,229 návštěv