Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Maker Faire Prague 2020 hledá vystavovateleTiskMaker Faire Prague, který se bude konat 13.-14. června 2020 na Výstavišti v Praze, hledá vystavovatele.
Minulý ročník za víkend navštívilo více než 10 000 návštěvníků a vystavovatelé tak měli možnost ukázat své výrobky široké veřejnosti.
Přihlášku můžete vyplnit na https://prague.makerfaire.com/call-for-makers/application/

Pokud nechcete vystavovat sami, i tenhle rok plánuje chiptron.cz svou účast na MFP2020 a ukázat veřejnosti jak své výrobky, tak i ty vaše. Postup bude stejný jako loni.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,782 návštěv