Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

K osmilétému výročí vydání Raspberry Pi 1B, RPi 4B s 2GB RAM za cenu nižší než 1000 KčTiskPokud si chcete objednat další (nebo první) Raspberry Pi 4B, můžete využít trvalou slevu na Raspberry Pi 4B ve verzi 2GB RAM. K příležitosti vydání Raspberry Pi 1B, už je tomu osm let, se oficiální cena RPi 4B s 2GB RAM dostala pod cenovku 1000 Kč.
Dle sdělení z RPishop.cz dostali první kusy verze 1.2 už před 5 týdny. Verze 1.2 opravuje chybu s napájením skrze USB-C. Více informací o tomto problému se můžete dočíst zde.

RPi 4B s 2GB RAM je i na českém rpishop.cz - https://rpishop.cz/518-raspberry-pi-4b

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,737 návštěv