Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nové Raspberry PI pro průmyslové využití! / New Raspberry Pi for industrial users!Tisk


Nové Raspberry Pi pro průmyslové využití je zde! Malý modul (6.5x3cm) obsahuje procesor BCM2835 s 512MB RAM pamětí a navíc 4GB eMMC FLASH paměť.
Tento modul je připojen přes SODIMM konektor k desce, která obsahuje JTAG konektor, 2xDSI konektor pro připojení displeje, 2xCSI konektor pro připojení kamery. Na desce dále najdete 1x USB HOST, micro USB data port a micro USB pro napájení a samozřejmě HDMI konektor. K dispozici máte 2x100 pinový konektor pro připojení čehokoli (GPIO).
Tento koncept je vymyšlen tak, že si můžete navrhnout/koupit jiný mother board, který se Vám bude hodit.
Máte nějaký nápad jaký jiný mother board navrhnout? Podělte se o něj v komentáři!

Compute Module - First Look from Raspberry Pi Foundation on Vimeo.Více informací:
http://www.raspberrypi.org/raspberry-pi-compute-module-new-product/
http://www.element14.com/community/community/raspberry-pi/blog/2014/04/07/draft-raspberry-pi-compute-module?CMP=SOM-FB-EU-RASPI-COMPUTE<#EN>

New Raspberry Pi for industrial users is here!
The compute modul (6.5x3cm) contains BCM processor with 512MB RAM and 4GB eMMC FLASH memory. This compute module is connected with mother board by SODIMM connector, which contains JTAG connector, 2xDSI connector for connection with a display, 2xCSI connector for connection with a camera. You find 1xUSB HOST, micro USB data port and micro USB connector for power supply and HDMI connector on the mother board. The mother board contains 2x100 header to connect anything (GPIO).
If you won't like this mother board, you can design/buy different mother board (this concept is designed this way).
Do you have any idea how would your mother board looks like? Share it :-)

Compute Module - First Look from Raspberry Pi Foundation on Vimeo.More information:
http://www.raspberrypi.org/raspberry-pi-compute-module-new-product/
http://www.element14.com/community/community/raspberry-pi/blog/2014/04/07/draft-raspberry-pi-compute-module?CMP=SOM-FB-EU-RASPI-COMPUTE

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,702 návštěv