Webinář o LoRaWAN, The Things Network a stavbě vlastní Gateway

Znáte pojmy jako LoRa, LoRaWAN, The Thing Network nebo Gateway? Chcete si postavit svou vlastní IoT síť? Nebo se chcete jenom připojit do nějaké stávající?

Co všechno to obnáší a co byste měli vědět než začnete vám řeknou vývojováři z HARDWARIO s.r.o. na hodinovém webináři.

HARDWARIO (původně BigClown) už od svého vzniku zve bastlíře, firmy i nadšence na vlastní semináře, kde jste se mohli dozvědět o nejrůznějších zajímavých projektech a skrytých problémech a hlavně řešení, jak se s těmi problémy vypořádat.

A když díky covid-19 bylo nemožné uspořádat seminář, vývojáři z HARDWARIO s.r.o. začali s webináři.

Na tom posledním se dozvíte právě o LoRaWAN – co to vlastně je, jaké IoT sítě jsou v česku k dispozici a samozřejmě i praktické příklady jak s IoT začít.

Kromě tohoto webináře najdete na jejich youtube kanálu i videa o Grafaně, databázi InfluxDB, MQTT, něco o bezdrátových tlačítkách a nebo se dozváte, jak se třeba monitoruje prostředí ve výrobě.

Sdílejte článek:
Ukaž světu,
že jsi Maker!
Koupit tričko
Kafe pro Chiptrona
Dodej energii dalšímu článku

Související články

Vojtěch Petrásek (facebook) mi poslal návod, jak nastavil svou gateway pro IoT síť the Things Network.

pebr0u mi poslal článek o vývojovém setu Hardwario Tower.

Byl jednou jeden červený kufřík a v něm vše, co jste si kdy přáli.

Společnost Hardwario se aktivně angažuje na nejrůznějších akcích, kde vývojáři předávají svoje know-how dalších lidem ať už z bastlířského světa nebo jiných firem.

Na pražském Maker Faire jste mohli vidět stovky zajímavých produktů, zařízení, bastlů a zajímavých projektů.

Trendy