Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

První vzorky průmyslových počítačů BOXER sklademTisk

Vyberte si: ultra tenký, vysoce výkonný či střední třídu s množstvím rozhraní. Až 55 typů průmyslových počítačů AAEON BOXER s pasivním chlazením v naší nabídce.Průmyslové počítače série BOXER se dodávají bez RAM, SSD, operačního systému a v případě nejvýkonnějších modelů bez procesoru.

RAM, SSD a procesor

Modely z naší skladové nabídky pracují v rozsahu teplot okolí -20…55°C až -30…65°C. Uvnitř PC jsou teploty vyšší, proto je třeba použít RAM a SSD pro průmyslový rozsah teplot okolí a pouze procesory doporučené výrobcem. Doporučený typ RAM a SSD naleznete v seznamu příslušenství ke každé skladové položce.

BOXER 6404, 6404U a 6615 používá populární 4 jádrový Intel Celeron J1900, připájený na plošném spoji. BOXER-6639 má patici LGA1151 pro procesory Intel šesté generace (Skylake) Core i7-6700TE, i5-6500TE, i3-6100TE, Pentium G4400TE a Celeron G3900TE. Osazení procesoru je jednoduché, stačí odšroubovat 6 šroubků, odebrat chladič, osadit procesor do patice a namontovat zpět chladič.Operační systém

Počítače umožňují běh operačního systému Linux a Windows 7 nebo novější.

Pokud se rozhodnete pro OS Windows, zvažte použití Windows 10 IoT Enterprise 2016 LTSB (Long Term Supported Branch). Tato verze je založena na Windows 10 Entertprise LTSB (build 1607), neobsahuje ovšem vlastnosti, které nejsou potřebné pro embedded systémy (Cortana, Edge, Windows store client a univerzální Windows aplikace jako jsou novinky, sport, finance a podobně). Tato verze bude podporována 10 let. Během této doby budou poskytovány pouze bezpečnostní záplaty a opravy pro zlepšení spolehlivosti a výkonu. Nebudou přidávány žádné nové funkce OS.

Všechny ovladače HW pro OS Windows jsou dostupné na stránkách výrobce. V případě OS Linux jsou ovladače součástí jádra OS, žádná další instalace není nutná.

Oblasti použití

BOXER-6404U se dobře hodí například pro ovládání robota. Má rozsah pracovních teplot okolí -25… 60° C, neobsahuje žádné pohyblivé části ani kabely, má dva GbE LAN porty pro IP kamery, DIO pro senzory, mPCIe slot a slot pro SIM kartu například pro 4G GSM modul.

BOXER-6404 je vhodný pro informační displeje (2x HDMI) s bezdrátovým (mPCIe slot pro Wi-Fi nebo 4G GSM modul) nebo kabelovým (4x GbE LAN) připojením k síti, nebo pro průmyslová síťová zařízení.

BOXER-6615 je vhodný pro aplikace vyžadující více komunikačních rozhraní RS232, RS485, USB, digitální vstupy/výstupy pro senzory, bezdrátové (mPCIe slot a slot pro SIM kartu) nebo kabelové (2x GbE LAN) připojení k síti, informační displeje (HDMI, VGA) například pro nápojové automaty a automaty pro prodej jízdenek.

BOXER-6639 je vhodný pro úkoly z oblasti strojového vidění jako je čtení kódů, znaků, rozeznávání barev, tvarů, bezkontaktní měření, lokalizace předmětů a polohování robota, inspekce kompletnosti, správné pozice a kvality. Tento typ úloh vyžaduje vysoký výkon (Core-I procesor), rychlou RAM (DDR4 RAM s kapacitou do 32GB), GbE LAN nebo USB 3.0 pro kamery (3 GbE LAN, 4x USB 3.0).

Naše stránky věnované průmyslovým počítačům AAEON obsahují všechny podstatné parametry, které Vám zjednoduší výběr. Ke každému typu je dostupný katalogový list a uživatelský manuál.

Pokud potřebujete pomoci s výběrem, neváhejte nás kontaktovat na aaeon@soselectronic.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,541 návštěv