Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Hammond 1551 MINI – skutečně miniaturní krabičkyTisk

Pokud máte zařízení velké asi jako USB klíč, ale nepotřebujete výřez pro USB konektor, pak je série 1551 MINI určena právě pro Vás.Možná jste před časem zachytili náš článek o miniaturních krabičkách Hammond 1551 USB, určených pro USB zařízení – tedy už s výřezem pro USB A konektor. Skutečně, mnoho dnešních zařízení takové velikosti je určeno pro připojení k USB portu, ale co když právě Vaše zařízení USB konektor nepotřebuje?Po úspěchu krabiček 1551 USB a poptávkách po krabičkách stejné velikosti, ale bez výřezu pro USB konektor přinesl Hammond na trh sérii 1551 MINI. Jedná se o shodné krabičky ve třech velikostech a pěti barvách, pouze bez výřezu pro USB A konektor. Rozměry, vnitřní provedení, materiál a struktura povrchu zůstávají stejné jako u série 1551 USB.

Krabičky této velikosti najdou své uplatnění např. při konstrukci různých senzorů a dataloggerů s drátovým nebo bezdrátovým přenosem (např. Bluetooth LE).Vybrané typy 1551 USB již máme skladem, všechny ostatní verze i nové krabičky série 1551 MINI Vám můžeme dodat na objednávku v krátkém termínu za výhodných podmínek.

V případě zájmu o jakékoliv produkty HAMMOND nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,182,971 návštěv