Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Jak vypadat dobře na DIN lištěTisk

Ideální volbou je série CEM - plastové krabičky značky Euroclamp za dobrou cenu, ve vysoké kvalitě, s možností zákaznické úpravy.Série krabiček CEM17 ve verzích pro horizontální nebo vertikální umístění DPS nabízí široké možnosti využití.

Krabičky jsou dodávány kompletní, tj. včetně horního krytu a držáku na DIN lištu, který je současně spodním krytem. Nutností je vybrat správné svorky či konektory.

Způsob označení krabiček:

Krabičky s označením CEM 17 například CEM17-GY jsou určeny pro svorkovnice.
Krabičky s označením CEM 17-L například CEM17-L-GY jsou určeny pro konektory.

CEM - označení krabiček
17 - šířka modulu v mm
L - verze pro konektory
GY - barva

Na konci označení každého výrobku Euroclamp je kód barvy produktu. V tomto případě GY jako Grey (šedá).U každé krabičky máme na webu přiřazeno doplňkové zboží, kde jednoduše poznáte jaký typ svorkovnice, či konektoru je pro krabičky určen. V datasheetu naleznete přesné rozměry plošného spoje pro krabičku.

Krabičky mají požární odolnost UL94 V-0, standardně jsou dodávány v šedé barvě RAL7035. Na objednávku můžeme zajistit i v jiných barvách, které jsou k dispozici v datasheetu.

Na požádání je také možný potisk (pomocí tampónu či laserem) a modifikace krabičky. Standardní potisk je proveden pomocí tampónu. Na vyžádání dokáže výrobce upravit směs plastu, na kterou lze vytvořit laserový potisk. Laserový potisk vydrží déle a je více odolný než standardní potisk tampónem. Zákaznickou úpravu umožňuje Euroclamp od 100ks.

Na fotografii níže můžete vidět zákaznickou úpravu barvy krabičky a její potisk tampónem:Krabičky CEM17 a CEM17-L máme standardně skladem. Aktuálně máme na skladu i upravenou verzi krabičky CEM17-S1-GY s jedním zaslepeným okénkem. V našem skladovém sortimentu najdete i další rozměry krabiček série CEM.
Detailní informace naleznete v katalogových listech u jednotlivých typů. Ucelený přehled o konektorech a krabičkách Euroclamp Vám dá přehledový katalog Euroclamp.

Pokud se zajímáte i o další produkty značky Euroclamp nebo potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím na euroclamp@soselectronic.com

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,425,478 návštěv