ESP32 vývojový kit s transparentním OLED displejem LILYGO TTV

Firma LilyGo už nějaký čas sdílí jedno video za druhým, kde ukazuje svůj nový vývojový kit s transparentním displejem. Bylo to tak jen otázka času, kdy půjde oficiálně koupit a ten moment je právě teď.

Transparentní OLED pro bastlíře tu snad ještě nebyl. Celý kit je založen na ESP32 modulu a programávání je tak možné i v Arduino IDE.

Velikost displeje je slušných 1.54″, v LILYGO TTV ještě najdete i obvod reálného času PCF8563, tlačítko s čipem TTP223 a také infračervený přijímač s čipem HS0038.

Deska je napájena a programována přes USB-C konektor.

Modul má i rozšiřující konektor s I2C rozhraním, ke kterému můžete připojit například čidlo tlaku či teploty. K tomu dostanete ještě ovládač s IR vysílačem a tak celé zařízení můžete ovládat z pohodlí vašeho gauče.

Velikost zařízení je 4.5 x 5 cm.
Cena 26.54 USD a pošta 5.75 USD.

Odkaz na aliexpress https://www.aliexpress.com/item/1005001681414979.html

Sdílejte článek:

Související články

laskakit.cz LILYGO® T-HMI ESP32-S3 2.8 ST7789V IPS WiFi Modul LILYGO® T-HMI je multifunkční modul navržený pro různé HMI (Human-Machine Interface) aplikace.

Leden k nám byl štědrý a novinek byla spousta.

LilyGo vydává nové výjové kity jak Baťa cvičky.

I když jsou prázdniny, distributoři stále makají a naskladňují jednu zajímavou novinku vedle druhé.

Níže uvedený článek je článek přeložený ze stránek dfrobot.