Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

The IoT Guru - cloudové řešení pro data z vašich čidel s aplikací v telefonu k tomuTiskThe IoT Guru je název kompletního cloudové řešení, které ukládá data z vašich čidel a kromě toho navíc nabízí notifikace v případě nízkého stavu baterie nebo nedostupnosti vašeho čidla.
Dále si můžete stáhnout stejnojmenou aplikaci, kde si jednoduše připojíte a zobrazíte vámi zvolená čidla v přehledném grafu.

Celý článek naleznete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=260

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,654 návštěv