Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Postavte si páječku s Arduino (i STM32) na nepájivém poliTiskVěděli jste, že si během 40 minut můžete postavit páječku na nepájivém poli? Ve videu níže se dozvíte jak na to. Můžete použít Arduino Nano nebo třeba i BluePill s STM32. Díky podpoře mikrokontrolérů STM32F103, který je na desce BluePill osazen, můžete Arduino Nano "bez problémů" nahradit. Bez problémů minimálně v tomto případě.

Youtuber má v popisu videa zdrojové kódy pro Arduino Nano i Bluepill a také si můžete požádat o přístup ke schématu.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,541 návštěv