Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

KitDuino Proto - Arduino deska s univerzálním pájecím polemTiskKombinaci univerzálního pole a Arduino jsme tu ještě asi neměli. KitDuino Proto je založen na mikrokontroléru ATmega32U4 a můžete jej programovat v Arduino IDE jako jiné Arduino desky. Vývojový kit můžete napájet z miniUSB nebo souosého konektoru.

Mikrokontrolér může být napájet buď 3.3V nebo 5V (volíte jumperem na desce). K programování je potřeba Thunkit Arduino Core a návod najdete tady.
Díky použití mikrokontroléru ATmega32U4, není třeba mít na desce USB-UART převodník/programátor.

Na githubu projektu zdrojové kódy - KiCAD projekt i gerber soubory - https://github.com/cmccaskey/KitDuino-Proto

Pokud si ho nechcete nechat vyrábět a pájet, můžete ho zakoupit na tindie - https://www.tindie.com/products/cmccaskey/kitduino-proto/ za 12.49 USD.


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,404,043 návštěv