Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Rychlokurz elektro - 7. dílů na abíčko.czTiskNa abicko.cz vyšel několika dílný seriál - rychlokurz elektro. V sedmi dílech tohoto seriálu se mimo jiné dozvíte jak pájet, jak se měří proud a napětí a pak si můžete vyrobit řezačku polystyrénu, detektor vlhkosti, blikač, bzučák nebo rádio.
Seriál je spíše určen pro děti, které budou pod dohledem (či dozorem?) rodičů.

Odkaz: https://www.abicko.cz/clanek/precti-si-technika/25733/rychlokurz-elektro-1-dil-zvladnete-s-nami-zaklady-elektrotechniky.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,947 návštěv