Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Sensor Stick - 3 kombinované senzory / Three sensorsTisk


Tento senzorový modul obsahuje tří osý gyroskop a tří osý akcelerometrem v senzoru MPU6050, čidlem BMP085 pro měření tlaku, teploty, nadmořské výšky a SHT10 s měřením vlhkosti a teploty.
Zařízení můžete připojit téměř ke kterémukoli zařízení, protože obsahuje stabilizátor napětí. Protože jsou na desce různé senzory s různým napájecím napětí, na desce jsou navrženy převodníky logických úrovní.
Senzorový modul má vyvedenou I2C sběrnici.

http://embeddedday.com/projects/sensor-stick/

projekt sdílel:http://hackaday.com/


<#EN>

The sensor module contains 3-axis Gyro, 3-axis Accel and temperature - MPU6050, Pressure, Altitude, Temperature - BMP085 and Humidity, Temperature - SHT10. The device contains voltage regulator. "Every single sensor has its own voltage range that most of the times are not wide enough or they are at the low levels and not suitable for the 3.3V to 5V most commonly used for hobby (and not only) projects".

http://embeddedday.com/projects/sensor-stick/

the project shared:http://hackaday.com/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,836 návštěv