Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32-S2 ve dvou mini provedeníchTiskEspressif zveřejnil tiskovou zprávu, kde zmínil dva nové moduly s ESP32-S2 s označením ESP32-S2-MINI-1 a ESP32-S2-MINI-1U. Na co se můžeme těšit?

Oba moduly obsahují jako mikrokontrolér ESP32-S2FH4 (Xtensa® 32-bit LX7 CPU s frekvencí až 240 MHz) a také 4MB SPI FLASH.

Čím se moduly liší je vidět na první pohled - velikostí moduly a typem antény. Větší z modulů má PCB anténu a rozměry 15.4 x 20 mm, menší z modulů má IPEX konektor pro externí anténu a velikost modulu je 15.4 x 15.4 mm. Oba moduly mají na výšku pouze 2.4 mm.

ESP32-S2FH4 obsahuje 43 GPIO a nechybí obvyklé periférie jako SPI, I2S, UART, I2C, LED PWM, LCD, camera interface, ADC, DAC, kapacitní dotykový senzor a teplotní čidlo. Navíc má tento mikrokontrolér i rozhraní pro USB - USB OTG (On-The-Go).

Oba moduly jsou nyní v certifikačním řízení pro FCC, CE, SRRC.
Masová výroba by měla začít v prosinci tohoto roku.

Pokud máte zájem o vzorky modulů, můžete kontaktovat přímo Espressif https://www.espressif.com/en/contact-us/get-sample

V závěru tiskové zprávy je také zmínka o ESP32-S3 a ESP32-C3, které by mohly být použity i pro AI.

Tisková zpráva: https://www.espressif.com/en/news/ESP32_S2_MINI_series

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,379 návštěv