Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Zabezpečovací systém s GSM & PIR & Arduino / Arduino Based Security System using GSM & PIR SensorTisk


Vlastníte Arduino a chcete si postavit zabezpečovací zařízení? Pak čtěte. Zařízení je v celku jednoduché a je dostupné schéma i zdrojový kód (po zaregistrování na dotyčné stránce).
Princip je jednoduchý: PIR senzor zachytí pohyb a GSM modul vám zavolá na mobil. Námětů na vylepšení je určitě dostatek a tak si můžete tuto zabezpečovací jednotku vylepšit podle svého.

http://www.engineersgarage.com/contribution/arduino-based-security-system-using-gsm-and-pir-sensor


<#EN>
Do you own the Arduino and do you want to create security device? Then read. The device is easy and you find schematic and source code. The princip is: the PIR sensor detected movement and the GSM module calls you. There is so many ideas hot to improve this device.

http://www.engineersgarage.com/contribution/arduino-based-security-system-using-gsm-and-pir-sensor

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,462 návštěv