Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Neobyčejná RGB kostkaTiskK tomuto naprosto překrásnému výrobku budete potřebovat 3D tiskárnu, hodně pájení a ještě více trpělivosti. Výsledek ale stojí 100% za to a ohromíte nejen sebe, ale i všechny vaše návštěvy.

Návod na stavbu této magické kostky je dlouhý, ale na druhé straně velmi detailně popisuje kde a co máte vytisknout a taky pájet abyste docílili onoho wow efektu.Základem je 3D tiskárna na které vytisknete tyto miniaturní části celkové kosty.
Kostka dohromady obsahuje 260 RGB LED a přes 100 magnetů dvou velikostí. Deska je napájena z několika kusů 18650 a napětí je v tomto případě stabilizováno step-down měničem na 5V. Deska je řízena z Arduino Nano.

Celý návod naleznete na https://www.prusaprinters.org/prints/40182

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,144 návštěv