Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Opět útočíme na ESP32 pomocí EMFITiskPřed 14 dny jsem tu sdílel článek o EMFI útoku na mikrokontrolér ESP32 při kterém se překonával Secure Boot. V dalším pokračování článku, kdy se autoři článku pokusili překonat zabezpečení zašifrovaných dat v paměti.

Celý postup a i výsledek po 12 hodinách a 300 000 pokusech najdete na https://raelize.com/posts/espressif-systems-esp32-bypassing-flash-encryption

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,822 návštěv