Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vyrobte si ST-LINK V2.1 debugger a programátor pro STM32 s USB-C konektoremTiskSTM32 disponují programátorem a debuggerem na každé oficiální vývojové desce - ať už Nucleo, tak i Discovery. Zakoupit můžete i externí programátor, ale proč si ho nepostavit?
Golinskiy Konstantin jeden takový navrhl a vy si jej můžete postavit.

Jak z názvu článku vyplývá, Konstantin navrhl vlastní řešení programátoru a debuggeru na desce s USB-C konektorem.
Na githubu projektu najdete kompletně všechny podklady pro výrobu upraveného ST-LINK V2.1. Na githubu je zároveň i firmware pro STM32F103.

Nevýhodou, kterou vnímám já, je rozdilný pinout hřebínku oproti oficiální kitům - hodně vývojářů právě kopíruje pinout programovacího hřebínku na svůj design pro jednodušší propojení programátoru a programovaného mikrokontroléru.

Stránka projektu (v ruštině): https://github.com/GolinskiyKonstantin/ST-Link-V2-1

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,277 návštěv