Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

ESP32 vývojový kit s transparentním OLED displejem LILYGO TTVTiskFirma LilyGo už nějaký čas sdílí jedno video za druhým, kde ukazuje svůj nový vývojový kit s transparentním displejem. Bylo to tak jen otázka času, kdy půjde oficiálně koupit a ten moment je právě teď.

Transparentní OLED pro bastlíře tu snad ještě nebyl. Celý kit je založen na ESP32 modulu a programávání je tak možné i v Arduino IDE.
Velikost displeje je slušných 1.54", v LILYGO TTV ještě najdete i obvod reálného času PCF8563, tlačítko s čipem TTP223 a také infračervený přijímač s čipem HS0038.
Deska je napájena a programována přes USB-C konektor.Modul má i rozšiřující konektor s I2C rozhraním, ke kterému můžete připojit například čidlo tlaku či teploty. K tomu dostanete ještě ovládač s IR vysílačem a tak celé zařízení můžete ovládat z pohodlí vašeho gauče.

Velikost zařízení je 4.5 x 5 cm.
Cena 26.54 USD a pošta 5.75 USD.
Odkaz na aliexpress https://www.aliexpress.com/item/1005001681414979.html
Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,396 návštěv