Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky u 3D tiskáren. Prusa Mini+ a MK3S+.TiskS koncem listopadu přichází Prusa Research s novinkami v oblasti 3D tisku. Představuje vylepšení stávajících 3D tiskáren a i nový tiskový plát.

Tou největší novinkou je senzor pro Mesh Bed Leveling ("...Jedná se o proceduru, která softwarově “vyhladí” mikroskopické nerovnosti podložky či malé nepřesnosti způsobené stavbou nebo tolerancemi při výrobě součástek...."), kterou vývojáři nazvali SuperPINDA. Tu najdete jak na nové MK3S+ i Mini+.
"...Ta netrpí na teplotní výkyvy a drží konzistentní první vrstvu – například v situaci, kdy spouštíte jeden výtisk za druhým a Live Z jste zkalibrovali se “studenou” tiskárnou...."

Cena za MK3S+ zůstává stejná jako u předchozí verze, tedy 19.990 Kč za Kit / 26.990 Kč za sestavenou tiskárnu. Cena Mini+ se posunula trochu výš a to na částku 10 990 Kč.
Kromě sestavené Mini+ bude možné objednat i stavebnici za částku 9990 Kč s DPH.

Další novinkou, tedy pro MK3/S/+ je nový a ohebný tiskový plát "se saténovým povrchem".

Celý článek s novinkami si můžete přečíst na https://blog.prusaprinters.org/cs/listopadova-aktualizace-rozesilame-original-prusa-i3-mk3s-a-mini-pripravujeme-mini-kit-vyrabime-novy-typ-tiskoveho-platu_41092/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,460,573 návštěv