Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

4.7" ePaper se základní deskou s ESP32 i power managementemTiskLilyGo není třeba nijak představovat, každou chvíli zveřejňují nové vývojové desky. Dnešek není výjmkou - vývojáři z LilyGo představili desku T5 s obřím 4.7" ePaper displejem. Deska navíc obsahuje kompletní napájecí management.

Začneme napájením. Deska je napájena pomocí 18650. Celou desku můžete však napájet i z USB-C konektoru a tím nabíjet 18650 či jakoukoliv jiný Li-Pol akumulátor.
Srdcem celé desky je ESP32 modul s 18 MB FLASH a 8 MB PSRAM paměti. Na desce je samozřejmě i USB-UART převodník, kterým ESP32 programujete (CP2104).
ePaper má rozlišení 960x540px, což je na velikost displeje 4.7" velmi slušné. Navíc je ePaper jenom černobilý, ale má možnost až 16 odstínů šedi. ePaper pokrývá i touch screen, který je připojený přes 6pinový FPC konektor.Co by se tomuto produktu dalo s klidným srdcem vytknout je, že odběr ve spánku je 170uA. Což je opravdu moc.
Na desce najdete ještě 5 tlačítek, dva rozšiřující konektory (u každého je napájení a 2 datové piny) a jeden rozšiřující konektor s napájením a třemi datovými piny (SPI).

Desku můžete zakoupit na aliexpress za 25.51 USD s poštovným 5.68 USD.
https://www.aliexpress.com/item/1005001835564831.html

Vzorové kódy pak najdete https://github.com/Xinyuan-LilyGO/LilyGo-EPD47


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,196,317 návštěv