Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Plnohodnotný firmware pro TTGO T-WatchTiskKdyž LilyGo oznámilo vydání vývojové desky v podobě hodinek TTGO T-Watch, vzbudilo to mezi bastlíři značné (víceméně) nadšení. Firmware, který hodinky v základu mají nemusí stačit a napsat si vlastní není věc, kterou zvládnete za dopoledne. Naštěstí William F. Dudley Jr. napsal firmware který obsahuje jak hodiny, tak i hry či alarm.Kromě výše zmíněných funkcí obsahuje i kalkulačku, indikátor měření baterie, hodiny (analogoé, digitální, aj.), kalendář a v neposlední řadě i počasí. Firmware používá openweathermap.

Firmware a podrobnější popis i s více screenshoty najdete na https://github.com/wfdudley/T-watch-2020

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,543,740 návštěv