Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Automatizujeme domácnost nebo dílnu s CM Hunter. Rozšiřující modul pro Raspberry Pi Compute module 4.TiskCM Hunter je rozšiřující deska určená například pro automatizaci domácnosti, dílny nebo menší firmy. CM Hunter není jen "další" shield s více GPIO piny. Tato deska obsahuje rozhraní pro RS485/Modbus, CAN 2.0B, izolovaný 1-wire sběrnici a další.

CM Hunter je založený na Raspberry Pi Compute module 4 a podporuje všechny typy, které se liší velikostí paměti a přítomností Wi-Fi a Bluetooth.
Deska obsahuje všechno, co potřebujete pro běžnou automatizaci - a navíc HDMI, Gigabit Ethernet, USB 2.0, Hodiny reálného času, konektor pro LCD displej (3.5" nebo 4"), slot na microSD kartu a další.Deska je velmi kompaktní, velikost je pouhých 79x97mm. Co jistě potěší je, že celá deska je realizována na myšlence OpenHardware. Dokumenty by měly být volně dostupné.

Na volitelném LCD najdete přehledné menu, kde si můžete nastavit desku podle svých představ - CAN, Modbus, One wire, RTC, relé aj.

Projekt na kickstart https://www.kickstarter.com/projects/andreasebrle/raspberry-compute-module-4-carrier-board-with-iso-interfaces [momentálně neaktivní, můžete se přihlásit k notifikacím]
Webstránka: http://vkengineering.eu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,206 návštěv