Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Už nikdy více rozházené přistroje po stole. Vytiskněte si Tiny Electronics Lab nebo EleLab.TiskV tomhle rohu máte páječku, ve druhém zase regulovatelný zdroj, uprostřed projekt a drátěnku na čištění hrotu už nemáte kam dát.
Na thigiverse najdete projekt Tiny Electronics Lab, kam jednoduše vložíte panelový regulovatelný zdroj, najdete tam i místo pro páječku i čistící drátěnku. Své místo tam má i odsavač výparů z pájení nebo lampička.

Projekt: https://www.thingiverse.com/thing:2999383Pokud vám Tiny Electronics Lab příjde moc Tiny, pojďte se mrknout na na EleLab ve verzi 2.
Tam najdete místo rovnou na dva panelové regulovatelné zdroje, místo na banánky, takový ten levný osciloskop, a další.

Pokud vám něco chybí, není nic jednoduššího než si čelní panel upravit.

Projekt: https://www.thingiverse.com/thing:4153901

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,298 návštěv