Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

mikroZONE: Nastavenie Eclipse+ARM+GIT na LinuxeTisk

V článku nájdete popis inštalácie základného vývojového prostredia pre ARM procesory spolu s blikajúcim príkladom na platforme Linux.

Celá inštalácia pozostáva z viacerých krokov:

Inštalácia Eclipse
Inštalácia prekladača - Toolchainu
Inštalácia verziovacieho systému GIT
Inštalácia debuggeru


Jednotlivé kroky sú popísané v samostatných kapitolách.
Kroky môžete preskočiť pokiaľ ich máte už splnené, iné kroky (napr Toolchain) obsahuje viacero možností - napríklad toolchain GNUARM alebo SOURCERY.

U linuxových záležitostí dosť záleží od použitých verzií, takže drobné odchýlky (chyby, formát správ,...) sú viac než reálne.

Viac...

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,920,057 návštěv