Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Strach, nervozita, únava. Tyto a i další stavy můžete kontrolovat pomocí EmotiBit.TiskZa pár dní končí kampaň produktu EmotiBit - deska plná čidel, které dokáží měřit tep, okysličení, odpor kůže, rychlost dýchání a mnoho dalšího. Z těchto údajů můžete rozpoznat emocionální rozpoložení lidí - strach, nervozita, únava.

Deska obsahuje konektory, které jsou kompatibilní s moduly Adafruit Feather - Wi-Fi, Lora, Bluetooth, LED displej a spousta dalších.
Deska samotná, kromě čidel má i slot na microSD kartu. Dlouhodové ukládání dat tak je mnohem jednodušší.EmotiBit se skládá že třech typů čidel - IMU sensor (akcelerometr, gyroskop, magnetometr), EDA/GSR (elektrické charakteristiky těla) a PRG (detektor změny krve).

K dispozici je i multiplatformní software, který dokáže monitorovat a zobrazovat až 16 biometrických ukazatelů.

Nejnižší cena za desku začíná na 199 USD a kickstarter kampaň končí 13.5. 2021
https://www.kickstarter.com/projects/emotibit/emotibit-0


Projekt na githubu: https://github.com/emotibit

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,773 návštěv