Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Aktualizace: ESP32 modul s dlouhým dosahem ve tvaru trička.TiskEspressif Systems vydal nový modul s čipem ESP32. Tento modul vypadající, na první pohled... i na ten druhý... jako tričko, je jako předurčený pro velmi dlouhá spojení a to hlavně díky dvě PCB anténám.
Modul nazvaný ESP32-WROOM-DA je pinově kompatibilní s velmi často používaným modulem ESP32-WROOM-32E.
Aktualizace: Nejnovější modul od Espressif Systems se stal zdrojem vtipů na sociálních sítích.

V jádru modulu je použit ESP32 v provedení ESP32-D0WD-V3, tedy maximální frekvence dvoujádrového čipu je 240 MHz, a velikosti ROM je 448 kB, RAM pak 520 kB.

Pokud používáte ESP32-WROOM-32E a nestačí vám dosah, pak se určitě podívejte na tento modul ESP32-WROOM-DA.

https://www.espressif.com/en/news/ESP32-WROOM-DA


Aktualizace:
Nejnovější modul od Espressif Systems se stal zdrojem vtipů na sociálních sítích. Vybral jsem některé vtipy ze sociálních sítí.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,410,945 návštěv