Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Knížka s hradly pro děti i dospělé - kickstarterTiskNa kickstarteru je nyní moznost přispět na knihu, která vysvětluje princip fungování hradel - OR, AND, XOR a další. Na každé stránce knihy najdete schéma zapojení, tlačítka a LED a pokaždé se LED rozsvítí s jinou kombinací tlačítek.

Cena začíná na 27 USD a odkaz najdete na https://www.kickstarter.com/projects/babyengineering/computer-engineering-for-babies

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,760 návštěv