Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Nios® V - softwarová implementace RISC-V jádra do Intel FPGATiskI největší hráči to s open-hardware jádrem RISC-V myslí vážně - někteří hledají lidi znalé RSIC-V jádra, jiní vyrábí čipy a vývojové desky a třeba Intel vytvořil softwarovou emulaci RISC-V do svého FPGA - Nios® V.
Nios® V je nová generace softwarových jader založených na RISC-V pro FPGA, které jsou dostupné v Intel® Quartus® Prime Pro Edition Software starting with version 21.3.

Odkaz: https://www.intel.com/content/www/us/en/products/details/fpga/nios-processor/v.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,410,770 návštěv