Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Halloween se blíží - postavte si mini dýni s pohybujícím se oken. Dýně, ping-pongový míček, servo a Arduino Pro Micro.TiskBlíží se Halloween - keltský lidový svátek, který připadá na 31. října, se slaví snad na celém světě. Pokud patříte mezi jeho příznivce, mrkněte na tenhle návod na stavbu dýně s pohybujícím se okem - ohromíte a neuděláte chybu.

A moc věcí k tomu nepotřebujete - stačí vám jedna minidýně (ta by šla i vytisknout na 3D tiskárně), jeden ping-pongový míček, na který nakreslíte pěkné oko, jedno servo, které bude okem pohybovat, Arduino Pro Micro, pár vodičů, lepidlo a nůž.

A s trochou zručnosti si postavíte jednu takovou strašidelnou mini dýni za malou chvíli. Celý návod najdete na videu níže.

Kód k Arduino Pro Micro najdete na https://gist.github.com/scottbez1/d68e9048606fb9d0f8a1b374c207c1b5


https://www.youtube.com/watch?v=tyLo3LW5UCo

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,748 návštěv