Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vývojový kit s ESP32, LCD, gyroskopem, čidlem teploty a vlhkosti - ESP32_eZ_Display_2TiskMike Rankin vytvořil miniaturní vývojový kit s ESP32 Pico D4, USB rozhraním, gyroskopem, napájením z LiPol s názvem ESP32_eZ_Display_2. Na githubu jsou dostupné jak výrobní podklady, tak i několik vzorových kódů.

Jako LCD použil 1.54", gyroskop pak LSM6DS3, který je velmi často používaný a u bastlířů velmi populární.
Modul můžete přímo připojit k USB přes USB-C konektor, přes který může probíhat komunikace i programování - jako převodník je použitý CP2104N.Na desce jsou ještě čtyři tlačítka a konektor pro I2C sběrnici.
Celá deska může být napájena jak z USB-C, tak i LiPol akumulátoru - ESP32_eZ_Display_2 je osazen i nabíjecím obvodem a ochranou proti přebití a podvybití.

Desku si můžete sami vyrobit díky dostupným výrobním podkladům a Mike zároveň napsal tři vzorové kódy.

Projekt je dostupný na https://github.com/mike-rankin/ESP32_eZ_Display_2

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,200 návštěv