Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pi Sniffer - Wi-Fi sniffer s Raspberry PiTiskBlíží se zima, pojďme se poohlédnout po nějakém zajímavém projektu na dlouhé zimní večery. Třeba takový Wi-Fi sniffer s Raspberry Pi Zero a OLED displejem.

Projekt je založen na Raspberry Pi Zero W a modulu Adafruit 128x64 OLED Bonnet - ten obsahuje jak OLED, tak i tlačítka i joystick.
Sniffovat můžete určitý kanál nebo také skákat mezi kanály. Klienta samozřejmě můžete i zarušit, tak aby se nedokázal domluvit s routerem.

Celý projekt najdete na https://github.com/tenable/pi_sniffer

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,512 návštěv