Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi Zero 2 W pod drobnohledemTiskRaspberry Pi Zero 2 W bylo podrobeno detailnímu rozboru na stránkách electronupdate. Na stránce najdete detailní fotografii silikonu - naskytne se vám pohled na 50 až 100 miliónů tranzitorů a křemíku za pár dolarů.

Na fotografiích najdete kde se nachází jádra procesoru, jádro pro zpracování videa, část pro HDMI, DRAM, GPIO a další.
Do detailu uvidíte i pamět DRAM.

Všechny fotografie a více informací najdete na https://electronupdate.blogspot.com/2021/11/raspberry-pi-zero-2w-what-does-silicon.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,411,093 návštěv