Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Meteostanice s ESP8266, solárním panelem a připojením několika I2C čidelTiskDalší meteostanice na mém balkónu. Ze začátku jsem používal mou vlastní desku s ESP8266 - MeteoV4.1, na předposlední verzi jsem použil MeteoMini od Laskakit.
Tato meteostanice v kombinaci s 3D tiskem se opravdu osvědčila - solární panel nabíjel, čidlo jsem pohodlně připojil přes konektor. Co mi ale vadilo bylo, že deska je v univerzální krabičce, solární panel je zvlášt.
Celý článek si můžete přečíst na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=303

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,695 návštěv