Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Demontáž modulu plného čidel SEN5x od Sensirion až do posledního šroubkuTiskZakoupil jsem multisenzorový modul SEN5x, novinku od firmy Sensirion. A samozřejmě mě zajímalo, co se skrývá uvnitř. Tak pojďme na to!

Konektor, který modul obsahuje, momentálně moji oblíbení distributoři nemají skladem. Rozhodl jsem se, že konektor odpájím a připájím drátky. Navíc se můžu kouknout, co modul obsahuje a jak vypadá.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=310

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,270 návštěv