Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Vytiskni si svoje město Antiků - stačí čtyři kilogramy filamentu a desítky hodin tisku. A svítí!TiskNa facebookové skupině o 3D tisku se objevil jeden projekt - kompletně vytisknuté město Antiků - Atlantida z populárního seriálu StarGate (Hvězdná Brána).
Autor výtisku zároveň vymyslel osvětlení jednotlivých budov, takže i v noci je to pěkná podívaná.

Osvětlení je napájeno z běžné elektrické sítě přes 12V adaptér a uvnitř je 24 diod.Autor výtisku bohužel nevyužil možnosti se přiblížit skutečnosti a tak vynechal ZPM, naquadahový generátor a ani nekoupil fejkový ZPM z alíku.

Ale máme otázky - umí Atlantida vytvořit štít? Umí létat? Neodletí do jiné galaxie? Umí město vystřelovat drony? A nakonec: je tam hvězdná brána? Na tyto otázky odpověď nemáme.

Pokud si jej chtete taky vytisknout a vylepšit, model pak najdete na https://www.printables.com/model/189599-atlantis-from-stargate-atlantis

Autor výtisku: https://www.facebook.com/groups/3dtisk/permalink/2190503737773369


Celý playlist
https://www.youtube.com/playlist?list=PLyHwaiEHdyZpSZSjrmhn6c2kDMfPeiEn3


Video z návrhu modelu

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,112,669 návštěv