Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Zapojte se s námi do Maker Faire Prague!TiskMilí tvůrci a makeři,
hlásíme se vám s letošním ročníkem pražského Maker Faire! 17. - 18. září 2022 se uskuteční další ročník pražského Maker Faire – chystáme jej netradičně do Pražské tržnice, kam se pro letošek uchylujeme z důvodu rekonstrukce Výstaviště.

A jelikož si myslíme, že na Maker Faire mají vaše projekty své místo, rádi bychom vás přizvali, abyste na nich vystavovali! Přihlášky máme otevřeny ještě do 18. srpna! Z přihlášených projektů k tomuto datu pak vylosujeme jednoho výherce 3D tiskárny Prusa Mini.
https://makerfaire.cz/vystavuj/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,691 návštěv